BIBS Boheme lutid S1 (2 tk) – Vanilla/Peach

15,90

 

Toote tegelik värvus võib erineda pildil olevast.

Tarneaeg: 1-5 tööpäeva.

Ainult 1 laos

Kirjeldus

Pakis on 2 lutti (suuruses: 1).

 

BIBS lutid on disainitud ja valmistatud Taanis juba ligi 50 aastat. See klassikaline lutt on valmistatud 100% looduslikust kummist ja on BPA, PVC ning ftalaatide vaba. BIBS lutt on pehme ja painduv, imiteerib ema rinna kuju ning laseb beebil oma instiktiivset imemise soovi võimalikult loomulikul viisil rahuldada. BIBS lutid vastavad Euroopa standardile EN1400+A2.

Beebi ohutuse huvides: Enne kasutamist kontrollige toodet alati hoolikalt, eriti kui lapsel on hambad. Kontrollige lutti, tõmmates lutinibu igas suunas. Esimeste kahjustuse või nõrkuse ilmingute korral visake see ära. Kasutage ainult spetsiaalseid lutihoidikuid, mis on testitud vastavalt standardile EN 12586. Lutti ei tohiks hoida otsese päikesevalguse käes. Enne esmakordset kasutamist tuleks kindlasti lutti steriliseerida.

Suuruse juhend:
S1 = 0+ m
S2 = 6+ m
S3 = 18+ m

 

KUIDAS LUTTE STERILISEERIDA?

Pange lutid puhtasse kaussi.
Valage lutid keeva veega üle ja laske neil 5 minutit liguneda.
Lase luttidel kuivada ja jahtuda puhta rätiku peal.
Rätikuga suruge lutinibu sees olev liigne vesi välja. Enne kasutamist veendu, et vesi on kummist väljas.

NÕUANNE: Kui laps on üle 3 kuu vana, võite ka lutte steriliseerida, asetades need sõelale ja valades keeva veega üle. See meetod on kiirem ja väldib liigset vett lutinibu sees.

ETTEVAATUST! Mitte antud lutte 5 minutit keeta! Selle tulemuseks on katkised lutid. Looduslikust kummist lateksit kahjustab kõrge kuumus ja see ei ole mõeldud keetmiseks.
Järgides ülaltoodud juhiseid võite kindel olla, et tapate kõik bakterid, kahjustamata loodusliku lateksnibu vastupidavust. Ära kasuta steriliseerimiseks mikrolaineahju või nõudepesumasinat.

SOOVITUS: Lutt on valmistatud naturaalsest kummist, mis võib kasutades paisuda ja värvi muuta. Soovitame lutti vahetada iga 4-6 nädala tagant.

 

KUI PALJU PEAKSIN LUTTE PUHASTAMA?

Hea lutihügieeni osa on selle sage puhastamine. Mida noorem on laps, seda olulisem on säilitada lutihügieeni.

Enneaegsed ja alla 3 kuu vanused lapsed vajavad põhjalikumat ja sagedasemat puhastamist.
0–3 kuud: lutti tuleb pesta vähemalt üks kord päevas. Seda tegevust tuleks korrata iga kord, kui lutt on põrandale kukkunud.
3+ kuud: peske lutti üks kord päevas ja loputage seda külma vee all, kui see on olnud põrandal.

 

 

0

Your Cart