PRIVAATSUSPOLIITIKA

Kes me oleme

Ravenna OÜ veebilehel aadressil www.ravenna.ee kaitseme klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavade kohta seoses teabe kogumise ja kasutamisega. Ravenna OÜ jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta, sellest kasutajaid informeerides.

Kogutavad andmed

Võime paluda Teil teatud veebilehe aladel (näiteks ostutellimuste esitamisel) vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja kliendi personaalset informatsiooni nagu Teie nimi, aadress, postiindeks, e-posti aadress, telefoninumber. Kogutud andmeid kasutatakse vastavalt käesoleva privaatsuspoliitika tingimustele.

Kogume infot veel iga lehekülje külastaja kohta, et aru saada, millist sisu külastatakse kõige rohkem, et optimeerida kodulehte külastajale rohkem kasutajasõbralikumaks ja analüüsida ostukäitumisviise.

Kogutud andmete kasutamine

Kasutame kogutud andmeid vaid kliendipoolsete tellimuste täitmise ning oma teenuse- ja kaubapakkumise analüüsimise ja arendamise tarbeks. Näiteks võime veebilehe külastamisel kogutud andmeid kasutada ostjatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste analüüsiks, võimalike veebilehe kasutamisel ilmnenud tõrgete lahendamiseks, kaitseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse parendamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks. Suhtlusel säilitame kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebilehte või muudel vajalikel eesmärkidel. Samuti võime Teie poolt avalikustatud andmeid kasutada oluliste teadete saatmiseks veebilehe ja meie toodete kohta.

Ravenna OÜ võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandatele isikutele nagu meie partnerid, kelle ülesanded seonduvad tellimuste täitmisega, veebilehe hooldamisega või turundusega. Teabe avaldamisel kohustab Ravenna OÜ vastavat partnerit hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena vastavalt käesolevale privaatsuspoliitikale.

Ravenna.ee makseviisideks on Swedbank, SEB, LHV, Luminor ja Citatelle

Ravenna.ee järelmaksuviisideks on Esto järelmaks. 

Ravenna kõik tehingud toimuvad Eurodes.

Ravenna makseid teostab EveryPay AS.

Ravenna OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Ravenna OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale EveryPay AS-ile,

Ravenna järelmakse teostab ESTO AS. Ravenna OÜ edastab järelmakse teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale ESTO AS-ile,

Lisaks eeltoodule avaldab Ravenna OÜ kasutajate andmeid selleks õigustatud riigiasutustele, õiguskaitseorganitele ja kohtule. Lisaks võime jagada teavet, et uurida, takistada, või võtta kasutusele meetmeid seoses ebaseadusliku tegevusega või seoses pettuse kahtlusega.

Kellega me andmeid jagame

WooCommerce, Google Analytics, MonsterInsights, Mailchimp, Everypay AS ja ESTO AS.

Kuidas me kaitseme teie andmeid

Rakendame vajalikke meetmeid, et kaitsta ravenna.ee lehel kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest ning Teie infole on juurdepääs ainult selleks volitatud isikutel.

Ravenna.ee kasutab turvalise ühenduse loomiseks turbesertifikaati, mis on valideerimis- ja krüptimisriist, HTTPS-protokolli osa, mis turvab ja krüpteerib serveri ja kliendi brauseri vahel edasi-tagasi liikuvaid andmeid. Seejärel tagab sertifikaat kasutajale, et veebisait, millega see on ühendatud, on seaduslik ning ühendus on ohutu ja turvaline.

Ravenna.ee kasutab lehekülje turvalisuse tagamiseks turvapluginaid, mis kaitsevad ravenna.ee lehekülge andmevargustest ja sissemurdmistest ning annavad teavitusi potentsiaalsetest turvariskidest kui ka lehekülje sissemurdmise katsetest.

Kui Te klikite mõnele meie kodulehel toodud lingile, mis suunab Teid meie veebilehelt edasi kolmandast isikust organisatsiooni või ettevõtte kodulehele, siis isegi kui veebilehtede vahel eksisteerib seos, ei oma Ravenna OÜ kontrolli kolmanda osapoole veebilehe üle ega vastuta kolmanda isiku tegevuse eest. Meie veebilehelt kolmanda isiku veebilehele navigeerimisel peaksite enne andmete jagamist tutvuma eraldi selle lehe privaatsuspoliitikaga.

Milliseid protseduure kasutame andmelekete korral

Reaalse andmelekke korral sulgeme ajutiselt ravenna.ee lehekülje suurema andmelekke vältimiseks, tuvastame, kus kohas oli turvaauk, teeme kindlaks andmelekke suuruse ja kelle andmed on lekkinud. Pärast lekke tuvastamist võtame koheselt ühendust andmelekke ohvritega ja teavitame Eesti Politseid küberkurideost, lehekülje sissemurdmisest ja andmevargusest.

E-posti aadressi ja parooli andmeleket on võimalik tuvastada aadressil: https://haveibeenpwned.com/

Meedia

Kui laadid veebilehele üles pilte, väldi asukohainfo (EXIF GPS) salvestamist piltidesse. Veebilehe külastajad võivad pildid alla laadida ja saada nii kätte kogu neis sisalduva asukohainfo.

Kommentaarid

Kui külastajad jätavad saidile kommentaare, salvestame kommentaarivormi andmed ning ka külastaja IP-aadressi ja veebilehitseja tunnuse, et paremini tuvastada rämpsu.

Sinu e-posti aadressi põhjal on loodud anonüümne tekstijada (räsi), mida võidakse edastada Gravatari teenusele, et kontrollida selle kasutamist. Gravatari andmekaitsetingimused leiad siit: https://automattic.com/privacy/. Peale kommentaari heakskiitu on sinu profiilipilt kommentaari juures avalikult nähtav.

Kontaktvormid

Kui otsustad kasutada meie kontaktvormi, salvestame kontaktvormi täidetud sisu klienditeeninduse huvides ja ei kasuta teie infot turunduse otstarbel (v.a juhul, kui tegemist on positiivse tagasisidega, jäädes sealjuures anonüümseks).

Küpsised

IP aadress ja “küpsiste” informatsioon: Nagu paljude teistegi veebilehtede puhul, salvestab ravenna.ee veebileht Teie IP aadressi ja kasutab standardset tehnoloogiat nimega “küpsised” (cookies). Küpsised on väikesed andmefailid, mis salvestatakse Teie arvutisse veebilehte külastades. Küpsised aitavad Teie veebilehitsejat meie serveris end automaatselt identifitseerida. Soovi korral võite oma veebilehitsejas küpsiste salvestamise blokeerida, kuigi sellega seoses võib teatud veebilehe aladel tekkida probleeme lehe kasutamisega. IP-aadressi ei seota meie poolt personaalsete isikuandmetega. Küpsiseid, mis võimaldavad meil Teie andmeid säilitada – näiteks veebivormide täitmisel, saadetakse veebilehitsejale ainult juhul, kui olete andnud oma nõusoleku informatsiooni säilitamiseks.

Kui lisad saidile kommentaari, võid valida enda nime, e-posti aadressi ja veebilehe info salvestamise küpsistena. Need on mõeldud mugavusvalikuna, kunas pääsed järgmise kommentaari juures selle info uuesti sisestamisest. Need küpsised säilivad ühe aasta.

Kui teil on konto ja logite sellele saidile sisse, seame ajutise küpsise, et teha kindlaks, kas teie brauser võtab küpsiseid vastu. See küpsis ei sisalda isiklikke andmeid ja brauseri sulgemisel visatakse see ära.

Kui logid sisse, kasutame mitut küpsist sisselogimisinfo ja ekraanivalikute salvestamiseks. Sisselogimisküpsised säilivad kaks päeva, ekraanivalikute omad ühe aasta. Kui valid “Mäleta mind”, jäetakse sisselogimine meelde kaheks nädalaks. Kontolt välja logides sisselogimisküpsised eemaldatakse.

Artikli muutmisel või avaldamisel salvestatakse sinu veebilehitsejasse uus küpsis. See ei sisalda isikuandmeid ning näitab vaid muudetud postituse identifikaatorit. See aegub 1 päeva pärast.

Teil on õigus teada, milliseid isikuandmeid Ravenna OÜ Teie kohta omab ning neid andmeid parandada, muuta või kustutada.

Lisatud sisu muudelt veebisaitidelt

Selle veebisaidi artiklites võib olla lisatud sisu muudest allikatest (videod, pildid, artiklid jne). Need käituvad samamoodi nagu nende algse päritolulehe külastamisel.

See veebileht võib koguda sinu kohta infot, kasutada küpsiseid, lisada kolmanda osapoole jälgimismehhanisme ja neid sinu tegevuse jälgimiseks kasutada, kui oled sinna kasutajakonto loonud ja sisse loginud.

Kui kaua me andmeid säilitame

Kommentaare ja nende metaandmeid säilitatakse tähtajatult, et võimaldada järgnevate kommentaaride automaatset tuvastamist ja heakskiitu ilma neid modereerimisele saatmata.

Veebisaidil registreerunud kasutajate kohta säilitame infot, mida nad enda kasutajaprofiili sisestavad. Kõik kasutajad saavad enda infot igal ajal näha, muuta ja kustutada (erandiks on kasutajanimi, mida ei saa muuta). Seda infot saavad näha ja muuta ka veebisaidi haldurid.

Millised on õigused enda andmetele

Kui sul on sellel veebisaidil kasutajakonto või oled kirjutanud kommentaare, võid taotleda faili meie poolt enda kohta käivate isikuandmetega, sh enda poolt sisestatud info. Võid ka taotleda kõigi enda kohta käivate andmete kustutamist. See ei puuduta andmeid, mida oleme kohustatud säilitama halduse, seaduste või turvalisuse vajadustest lähtuvalt.

Kuhu me andmeid saadame

Külastajate kommentaare saab kontrollida automaatse rämpsufiltri abil.

Millistelt kolmandatelt osapooltelt me andmeid kogume

Google Ads.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Kasutades Ravenna OÜ veebilehte nõustute Ravenna OÜ privaatsuspoliitikaga. Kui Te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks te meie veebilehte kasutada. Jätame endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi igal ajal. Kui privaatsuspoliitika tingimustesse ja/või kasutajaga seotud isikuandmete käsitlemisse on tehtud muudatusi, teavitatakse sellest siinsamas privaatsuspoliitika lehel.

Teie jätkuv veebilehe kasutamine näitab Teie nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, selle rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest, siis võtke meiega ühendust aadressil customercare@ravenna.ee

0

Your Cart